Złota karta seniora
„Długo wyczekiwana Poznańska Złota Karta będzie upoważniać poznaniaków, którzy ukończyli 60 lat i opłacają podatki w Poznaniu do korzystania z szerokiej oferty ulg i rabatów.
Karta zagwarantuje niższe ceny za produkty i usługi oferowane przez partnerów projektu Poznańska Złota Karta. Poznaniacy będą mogli odbierać karty od marca w Poznańskim Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul. Małachowskiego 10.
Jesteś przedsiębiorcą, masz ciekawą ofertę i zniżki dla seniorów, przystąp do programu Złota Karta Seniora. Kontakt: zuzanna.macko@centrumis.pl , tel. 61 847 21 11.
Źródło: ‚Gazeta Senior‘ 2018 Nr 1 s. 21 – TU
Więcej o Poznańskiej Złotej Karcie czytaj na portalu: www.poznan.pl – TU
Najprościej zaopatrzyć się w obie karty: poznańską oraz ogólnopolską, i problem rozwiązany!
Póki co, z poznańskiej korzysta już ponad 13,5 tys. Seniorów, mimo zaledwie kilkumiesięcznego okresu funkcjonowania. Karta i zakres oferowanych ulg rozwijają się!
O Ogólnopolskiej Karcie Seniora pisano na stronie MRS już w lutym 2016 roku zachęcając do skorzystania z przykładu ‚dobrych praktyk’, zob. http://mrs.poznan.pl/ogolnopolska-karta-seniora-przyklad-dobrej-praktyki/ ). Jej „niedostatkiem“ jest jednak ograniczony wybór firm-oferentów z Poznania i Wielkopolski. Gdzie zatem leży „złoty środek“?
Można zatem spróbować zgłosić do poznańskiej Złotej Katy Seniora firmy/podmioty nieobecne w niej, a gotowe zaoferować coś Seniorom z ulgą od 5% wzwyż. Kto widzi w tym sens i ma konkretne propozycje, niech je realizuje!
Jestem posiadaczem poznanskiej złotej karty seniora. Szkoda, że nie jest ona honorowana nad morzem w ośrodkach senatorskich, które proponują posiadaczom ogólnopolskiej karty seniora wydawanej przez stowarzyszenie MANKO w Krakowie 5% zniżki na pakiety medyczne. Niestety naszej karty nie honorują. Może warto pomyśleć o nawiązaniu współpracy, bo dla nas seniorów to ważny problem.